Lázeňská péče - Zlínský kraj

Lázeňská péče - vybíráme pro Vás vhodnou lázeňskou péči  v kraji Zlínský. Každý lázeňský pobyt je zařazen do příslušného okresu. Pokud znáte dobrý lázeňský pobyt v kraji Zlínský, který zatím není na těchto stránkách, prosím napište nám, či lázeňské pobyty v kraji Zlínský rovnou zadejte.


Vložit novou firmu
Mapa ČR Hlavní město Praha Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj
Kraje: Vybraný kraj: Zlínský kraj

Další velká města z okresu :
Luhačovice, Rožnov pod Radhoštěm

Sirnaté Lázně Ostrožská Nová Ves

léčba lupenky,ekzémů,lázeňské pobyt, relaxace

Ostrožská Nová Ves


Lázeňské hotely MIRAMARE Luhačovice

lázeňská péče, pohybové potíže, wellness pobyty, relaxace

Luhačovice


Lázeňské sanatorium ROYAL SPA Luhačovice

Lázeňské sanatorium ROYAL SPA Luhačovice - v našem lázeňském hotelu v Luhačovicích nabízíme kompletní lázeňskou péči. lázeňské sanatorium, hotel, ubytování, lázeňská péče.

Luhačovice, Mariánské Lázně


Hotel ENERGETIK Rožnov pod Radhoštěm

wellness pobyty,relaxace,chutná strava, vynikající ubytování

Rožnov pod Radhoštěm
Toto jsou všechny firmy v kraji Zlínský, sekce: lázeňská péče. Pokud máte zájem, ať prioritně ověříme existenci dalších firem, prosím napište na email info@zdravotnipojistovny.cz a v nejbližší pracovní den Vám odpovíme.

Tým Zdravotnipojistovny.cz

Články

Obecné kontraindikace lázeňské léčby

Na základě předchozích článků o Indikaci lázeňské léčby, bych Vás ráda informovala i o kontraindikaci.   Do lázní nesmíte jet v případě, že trpíte     a) Infekční nemoci přenosné z člověka na člověka a bacilonosičství. Je-li některá nemoc, indikovaná pro lázeňskou léčebně rehabilitační péči, sdružen...

více

Chirurgická ambulance

Chirurgická ambulace - kde ji hledat? Chirurgickou ambulanci najdete v podstatě v každé nemocnici. Na chirurgii řeší jak běžné úrazy typu pád ze schodů, tak i náročnější operace. Invazivní zákroky plastických chirurgů patří v podstatě též do oblasti chirurgické ambulance. Správný chirurg potřebuje j...

více

Poradna

Otázka - Brýle

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jsem s dětma 7 a 3 let pojištěna u české...

, Vrchlabí
Odpověď

    Dobrý den,na základě Vašeho dotazu Vám sděluji, že ČPZ částečně hradí...

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference